KONST / Litografier / Färglitografi 14976331
nr 1497 6331
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad 355/360, daterad 1987. Färglitografi, bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 47x58 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:25:38